Paracetamol/kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg tbl.nob.20

Na lageru | Dostava od 29 CZK

55 CZK Idi u dućan Lekarna.cz
Proizvođač: DR. MÜLLER
Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a kofeinu, které jsou účinné proti bolesti a horečce.
Slični ili alternativni proizvodi
 
Na lageru | Dostava od
115
 
 
 
Na lageru | Dostava od
180
 
Na lageru | Dostava od
109
 
Na lageru | Dostava od
106
 
Na lageru | Dostava od
109
 
Na lageru | Dostava od
289
 
Na lageru | Dostava od
119
 
Na lageru | Dostava od
119
 
 
Na lageru | Dostava od
289
 
Na lageru | Dostava od
115
 
 
Na lageru | Dostava od
199

O projektu

Slobodno dostupan nekomercijalni projekt u svrhu laičke usporedbe droga na razini interakcija, nuspojava kao i cijena lijekova i njihovih alternativa

Više informacija

  • Email:
  • Ponude i ljekarne