infoleht, kõrvaltoimed, koostoimed, annustamine


 

Co je Paracetamol xantis a k čemu se užívá

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paracetamol xantis 500 mg, působí proti bolesti a snižuje horečku.

Paracetamol xantis 500 mg se používá ke snížení horečky a tlumení bolesti při chřipce, nachlazení
nebo jiných infekčních onemocněních.
Paracetamol xantis 500 mg je vhodný také k úlevě od bolesti jiného původu, jako například bolesti
hlavy, bolesti zubů, menstruační bolesti, bolesti v krku nebo nezánětlivé bolesti pohybového systému.

Paracetamol xantis 500 mg je vhodný pro dospělé a děti starší 6 let.

Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Sarnased või alternatiivsed tooted

Projekti kohta

Vabalt kättesaadav mitteäriline projekt, mille eesmärk on ravimite ravimite võrdlemine interaktsioonide, kõrvaltoimete, samuti ravimite hindade ja nende alternatiivide tasandil

Rohkem infot