Paracetamol/kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg tbl.nob.20

У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK

55 CZK Ідзі ў краму Lekarna.cz
Вытворца: DR. MÜLLER
Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a kofeinu, které jsou účinné proti bolesti a horečce.
Падобныя альбо альтэрнатыўныя прадукты
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
115
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
129
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
109
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
180
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
109
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
106
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
109
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
289
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
119
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
119
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
119
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
289
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
115
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
72
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
199
 
У наяўнасці | Дастаўка ад
145

Апошнія ператрусы

Пра праект

Бясплатны даступны некамэрцыйны праект з мэтай лаічнага параўнання наркотыкаў на ўзроўні ўзаемадзеянняў, пабочных эфектаў, а таксама коштаў на лекі і іх альтэрнатывы

Мовы

Czech English Slovak

Больш інфармацыі